+420 721 506 107 volhejn@findeo.cz

Reference klientů

12 Komentáøe

 1. Dbrý den, Chtěl bych využít této možnosti a poděkovat Ing Volhejnovi za profesionální a velice příjemný přístup při prohlídce několika nemovitostí . S pozdravem Pešek Jaroslav.

  odpovìdìt
 2. Dobrý den, pan Ing Volhejn je velice profesionální. Tímto se připojuji a chtěl bych také poděkovat a vřele doporučit!!!

  odpovìdìt
 3. Pokud chcete nemovitost prodat v klidu a bez starostí doporučuji pana Volhejna. Pro náš byt na Barrandově našel vhodného klienta v krátkém čase, zařídil všechny formality a my jsme v podstatě jen podepsali smlouvu. Děkuji a doporučuji.

  odpovìdìt
 4. 09.11.2014 (neděle) jsme se spojili s ing. Volhejnem s poptávkou na koupi domu. 13.11.2014 proběhla první schůzka o koupi domu a současně jsme nabídli k prodeji náš stávající dům. Dnes, 10.12.2014, proběhl druhý kontrolní den na našem novém domě a připravuje se kupní smlouva na náš stávající dům pro zarezervovaného zájemce. Myslíme, že časová osa mluví za vše. A za to z velké části vděčíme ing. Volhejnovi. Jeho serioznost, pracovní nasazení vč. sobot,nedělí a večerů,…-kdybychom osobně nezažili, nevěřili by jsme. Spolupráce s ním je zárukou rychlosti, serioznosti a kvality. Je to skutečný profesionál. Maximálně doporučujeme. Manželé Marika a Áda Duškovi

  odpovìdìt
 5. Realitní služby makléře pana Ing. Jana Volhejna mohu všem jedině doporučit. Maximálně profesionální a vstřícný přístup. Na makléře jsem se mohla kdykoliv a s čímkoliv obrátit. Naprosto skvělý servis a nikdy bych nevěřila, že koupě bytu může být tak rychlá. Pokud někdy v budoucnu budu opět řešit koupi či prodej nemovitosti, využití služeb pana Volhejna jsou jasná volba :-)Děkuji

  odpovìdìt
 6. Se službami okolo prodeje bytu jsem byl velmi spokojen. Pokud se říká, že služby v ČR fungují špatně, tak v tomto případě 5 hvězdiček z 5ti 🙂

  odpovìdìt
 7. Pokud chcete koupit nebo prodat nemovitost vřele doporučuji se obrátit na ing. Volhejna. Osobně jsem tuto možnost měl při prodeji RD, všechno probíhalo na profesionální úrovni a to počínaje od několik prohlídek nemovitosti se zájemci až po finální záležitosti v RK. Vždy se dostavil ve stanovený termín, při prohlídkách z něj vyzařovala zkušenost, byl dochvilný až trpělivý s některými zájemci, má příjemné vystupování a slovní projev,vždy si udělal čas a vždy mi odborně poradil ve vyřizování písemností. Skutečně profesionál na svém místě. Ještě jednou děkuji a doporučuji.

  odpovìdìt
 8. Dobrý den.
  Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Ing. Volhejnovi za jeho trpělivost a profesionální přístup.
  Pokud chcete prodat svoji nemovitost, vřele doporučujeme. Vždy vstřícný a je na něho naprosté spolehnutí.
  Děkujeme

  odpovìdìt
 9. Se spoluprací s realitním makléřem Ing. Janem Volhejnem při prodeji mých pozemků v Litni jsem byl velice spokojený a jeho služby mohu všem doporučit.
  Ing. David Hampejs

  odpovìdìt
 10. Jsem rád, že jsem při koupi domu v Karlově narazil na tak seriózního a slušného makléře, který nic nezatajoval a jednal na rovinu. Neříkal jen pozitiva, ale také upozorňoval na negativa, za což bych mu tímto chtěl poděkovat.
  Vágner

  odpovìdìt
 11. Děkuji panu Volhejnovi za rychlý a bezproblémový průběh koupě pozemku. Doporučuji. Kateřina Řezníčková

  odpovìdìt
 12. Doporučení
  Chtěla bych tímto poděkovat Ing.Volhejnovi za velmi profesionální přístup při koupi bytu.Od první chvíle vše probíhalo velmi přesnými a rychlými informacemi.Pan Ing. byl natolik vstřícný,že ochotně odpovídal na spoustu dotazů i mimo pracovní dobu. S takovým makléřem je opravdu radost spolupracovat a přejeme mu hodně úspěchů v další pracovní karieře. Ještě jednou velké díky. I.Maxová a Martina Mrázková

  odpovìdìt

Vložit komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.